Kojec do hoteli dla psów Produkowane w naszej firmie kojce dla psów, spełniają wszelkie wymogi, potrzebne do bezpiecznego i higienicznego trzymania zwierząt. Szczególną wagę przykładamy do estetyki i trwałości produktów. Dlatego nasi klienci, obok standardowych modeli i wersji kolorystycznych, mogą zamówić kojce dopasowane formą i kolorystycznie do własnych oczekiwań.

Nasi odbiorcy mogą liczyć na kompleksową obsługę, począwszy od projektu, poprzez produkcję, kończąc na montażu u klienta. Cały ten

proces gwarantuje najwyższą trwałość i użyteczność naszych produktów.

 

Proces produkcji kojców

Ramy kojców wykonane są z profili metalowych 25mm, wypełnionych rurkami o rozstawie 8 cm, siatką lub estetyczną i bardzo trwałą boazerią drewnianą, której również używamy przy produkcji bud.

Konstrukcja modułowa 1,5x2m daje duże możliwości indywidualnej konfiguracji i rozbudowy.

Podest wykonany jest z desek heblowanych 25 mm oraz łat, z których wykonany jest szkielet konstrukcji podestu. Od ziemi oddzielony jest cynkowanymi nóżkami.  Zapewnia to odpowiednią wentylacje, zabezpiecza przed gniciem i zwiększa trwałość produktu.

Dach wykonany jest z blachy trapezowej cynkowanej lub powlekanej w różnych kolorach i wzorach. Montowana jest na trwałym i stabilnym stelażu.

Materiały użyte do produkcji kojca są 100% bezpieczne dla zwierząt. Elementy metalowe są cynkowane ogniowo, a drewniane podwójnie impregnowane.

Bezpieczeństwo zapewnia odpowiednia konstrukcja uniemożliwiająca zaatakowania przez psa. Obrotowy system karmienia eliminuje konieczność wchodzenia do środka (na wyposażeniu 2 miski wysokiej jakości). Drzwi otwierają się tylko do wewnątrz oraz posiadają solidne zamknięcie, niemożliwe do otwarcia przez psa.

Naszą ofertę wzbogaciliśmy dodatkowo o bardzo trwałe i wykonane w wysokiej jakości mebli akcesoria wypoczynkowe do ogrodu.