Firma TS jest rozpoznawalną marką od 17 lat.

Nasza firma zajmuje się produkcją profesjonalnych kojców dla psów oraz akcesoriów z tym związanych.

Zapewniamy transport oraz montaż kojców na terenie UE.

Oferta skierowana jest dla odbiorców indywidualnych, miłośników psów, osób prowadzących hodowle psów, fundacji zajmujących się pomocą dla zwierząt, instytucji państwowych oraz schronisk. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie projektowania i fachowego doradztwa przy zakładaniu hoteli dla zwierząt. Posiadamy dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną na ten temat, która poparta jest odpowiednimi referencjami.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem maszynowym, wykwalifikowaną kadrą pracowniczą i powierzchnią ekspozycyjną.

Wzory naszych kojców są zastrzeżone w UE, co za tym idzie są legalnym produktem dopuszczonym do kontaktu ze zwierzętami.

Nasi odbiorcy to klienci, którzy liczą na bezpieczne i trwałe użytkowanie.  Wymagający klienci wybierają gatunek i kolor drewna, aby nasze produkty dobrze komponowały się w ich otoczeniu.

W ofercie posiadamy kilkanaście modeli kojców i bud dla psów, które są najczęściej kupowane przez naszych klientów. Realizujemy też zamówienia specjalne, zgodnie z projektem klienta. Podczas bezpłatnych konsultacji dzielimy się naszym doświadczeniem, aby nasze realizacje odpowiadały w 100% oczekiwaniom i potrzebom naszych odbiorców.